Pompy

Pompy ciepła typu powietrze-woda IVT AIR

IVT AIRIVT AIR to seria pomp ciepła, które odzyskują energię cieplną z powietrza i tym samy pozwalają wprowadzić duże oszczędności związanych z ogrzewaniem. Rozwiązanie to nie wymaga wiercenia czy wkopów w ziemi. Dlatego pompy IVT AIR to idealne rozwiązanie dla budynków z istniejąca instalacją grzewczą i zagospodarowaną działką. Pompa ciepła będzie dostarczać ciepło jak i gorącą wodę natomiast istniejące źródło ciepła będzie uruchamiane w chwilach silnych mrozów (do temperatury zewnętrznej -200C jako wspomaganie a nie zastąpienie pompy ciepła).Pompa IVT AIR

Pompy ciepła IVT AIR mogą też całkowicie zastąpić istniejące źródło ciepła. Do tego celu został stworzony moduł IVT 290 AW, zawierający: sterowanie, zasobnik cwu 160l. zabezpieczenia elektryczne i hydrauliczne oraz dogrzewacz szczytowy. Pompa ciepła wraz z modułem IVT 290 AW stanowi kompletne źródło ciepła dla budynku i ciepłej wody użytkowej.

Pompy ciepła IVT AIR posiadają łatwy w obsłudze sterownik. Najistotniejsze informacje i ustawienia prezentowane są w sposób graficzny – bardzo intuicyjnie, prosto i wygodnie. Wybór opcji realizuje się za pomocą jednego pokrętła, które jest jednocześnie przyciskiem do akceptacji wyboru (metoda przekręć - wciśnij).

Więcej informacji i dane techniczne w materiałach do pobrania