Odkurzacz
odkurzacze centralne

Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem instalacji odkurzaczy centralnych. Jesteśmy dystrybutorem jednostek centralnych Comfort System.

Jednostki centralne Disan to najnowocześniejsze urządzenia o bardzo dobrych parametrach technicznych, zapewniających skuteczne i długotrwałe działanie. Dzięki złożonemu systemowi filtrów cyklonowych oraz poprzez zastosowanie dodatkowo wkładu filtracyjnego (o bardzo dużej powierzchni zewnętrznej) uzyskujemy pewność utrzymania stałej siły ssącej na odpowiednim, wysokim poziomie. Jednocześnie wydmuchiwane powietrze jest doskonale oczyszczone z kurzu i nie powoduje zabrudzeń na elewacji budynku. Wszystkie odkurzacze Disan wyposażono w silniki o bardzo dużej sprawności, a ich wyjątkowe wyciszenie sprawia, że Disan to najcichsze odkurzacze centralne.

Atuty włoskiego systemu Disan to przede wszystkim:

disan
NAJWYŻSZA JAKOŹĆ INSTALACJI PCV niespotykana w żadnych innych systemach gładkość rur i kształtek, zapewnia maksymalną szczelność połączeń i sprawność działania zapobiegając osadzaniu się kurzu wewnątrz instalacji i zapychaniu się jej.
WYJĄTKOWO CICHA PRACA SILNIKA Disan zapewnia jedynie minimalny poziom hałasu podczas sprzątania; odkurzanie z pewnością nie zakłóci spokoju domowników, osób pracujących w firmach czy odpoczywających w hotelach.
BARDZO SKUTECZNY SYSTEM SILNIKA tylko DISAN wyposaża swoje jednostki centralne w podwójny filtr cyklonowy i dodatkowy wkład filtracyjny o dużej wydajności, chroniony przed uszkodzeniami specjalną osłoną; wszystko to gwarantuje idealne oczyszczanie zasysanego powietrza.
DUŻA SPRAWNOŹĆ SILNIKÓW duże podciśnienie przy małym poborze energii.

PATENT DISANA duże podciśnienie przy małym poborze energii "kolano bezpieczeństwa"; kolanko PCV wchodzące w ścianę tuż za gniazdem ssącym ma kąt 900 oraz 30% przewężenie, co uniemożliwia dostanie się do instalacji większych lub dłuższych przedmiotów.
SZEROKA GAMA AKCESORIÓW DO SPRZĄTANIA wysoka jakość wykończenia i duża trwałość.

BEZKONKURENCYJNA OFERTA GNIAZD SSĄCYCH wykonane z bardzo dobrej jakości tworzywa lub stali nierdzewnej o niespotykanym nigdzie wzornictwie tradycyjnym i nowoczesnym.

Więcej informacji, na stronie internetowej www.disan.com.pl