Firma
KRD

Pompy ciepła IVT

SC EKO Sp. z o.o. powstała z przekształcenia Spółki Cywilnej. Poprzednia nazwa spółki to Firma Handlowa EKO SC - założona w 1999 roku, jako firma rodzinna. Od roku 2001 roku SC EKO specjalizuje się w montażu szwedzkich pomp ciepła. Firma może pochwalić się ogromną ilością realizacji a co za tym idzie dużym doświadczeniem. Do roku końca 2010 zamontowaliśmy blisko 500 sztuk w całym kraju i poza jego granicami.

Instalacje realizowane są zarówno w dużych jak i małych obiektach. SC EKO dokonuje wszelkich starań, aby proponowana instalacja była optymalna dla spełnienia oczekiwań inwestora. Nie stosujemy kompromisów w postaci słabej jakości materiałów i urządzeń, dzięki temu nasze instalacje pracują bezawaryjnie przez wiele lat.

Posiadamy profesjonalny sprzęt i wykwalifikowana kadrę pracowniczą. Pracownicy każdego szczebla, to ludzie o wysokiej kulturze osobistej, pogodni, dzięki temu, klient obsługiwany jest w miłej, bezstresowej atmosferze. Naszym klientom pomagamy rozwiązywać problemy techniczne w całym okresie eksploatacji - nie tylko w okresie gwarancyjnym.

Dodatkowo w roku 2008 otworzyliśmy hurtownię materiałów sanitarnych i hydraulicznych. Od wielu lat współpracujemy z wiodącymi firmami techniki grzewczej i sanitarnej: IVT, Buderus , Nibe –Biawar, Giacomini- Beretta, Rehau, Roth, Femax, Bims Plus, Ekodren, Delfin, Euro-Plast, Nuera, Galmet.

Pompy ciepła IVT - SC EKO Pompy ciepła IVT - SC EKO Pompy ciepła IVT - SC EKO

Główny zakres naszej działalności obejmuje:

Jeśli:

  • potrzebujesz jednego, doświadczonego wykonawcy, który doradzi, zaprojektuje i kompleksowo wykona instalację pompy ciepła wraz z instalacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • chcesz mieć gwarancję wsparcia technicznego nawet po okresie gwarancyjnym,
  • potrzebujesz aby prace instalacyjne przebiegały bezstresowo i w miłej atmosferze
to z pewnością wszystkie te wymagania spełni Firma SC EKO Sp. z o.o.

ZAPRASZAMY  DO  WSPÓŁPRACY